אודותינו

חברת אג׳יסאי נוסדה בשנת 2007. החברה הוקמה על ידי אנה שבסיס, שהגיעה להישגים גבוהים בהתעמלות אומנותית ובין השאר החזיקה בתארים מכובדים: אלופת ישראל בהתעמלות אומנותית בשנת 2000, אלופת גביע רוסיה בדרגת הנערות בשנת 1994. בשנים 1996-2000 אנה הייתה מתעמלת מצטיינת בנבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית והשתתפה באליפויות עולם ואירופה.
במשך חייה כמתעמלת מקצועית ולאחר מכן כמאמנת של נבחרת רעננה, אנה חוותה קושי רב בהשגת מכשירים מקצועיים לענף התעמלות אומנותית, שמתאימים למתעמלות כן מבחינת איכות ועמידה בסטנדרטים הבינלאומיים של FIG, וכן מבחינת צבעים ואיפיונים אסתטיים אחרים. בעקבות כך היא החליטה לשנות את המצב ולהציג ללקוחות ישראלים מגוון רחב של מכשירים מקצועיים ואביזרים איכותיים להתעמלות אומנותית.
אנה יזמה מהפך בשוק הישראלי של מכשור מקצועי להתעמלות אומנותית. עכשיו גם בישראל ניתן בקלות להשיג מכשירים מקצועיים של היצרנים המובילים בעולמם, אשר מייצרים לפי סטנדרטים בינלאמיים ובאיכות הכי גבוהה.
אנה שבסיס הינה בעלת ידע מקצועי עשיר בתחום ההתעמלות האומנותית וניסיון רב בעבודה עם מתעמלות צעירות. אנה שמחה לחלוק את ידע שלה עם לקוחותיה: היא מסייעת להתאים את המכשירים לכל מתעמלת לפי הפרמטרים האישיים שלה: גובה, גיל, רמת המקצוענות ועוד. בכך כל מתעמלת מקבלת בדיוק מה שהיא צריכה.

חברת אג׳יסאי מייצגת מגוון של יצרנים בעלי שם עולמי בתחום התעמלות אומנותית, בלט וריקודים, כגון: SASAKI, CHACOTT, ESTHER SPORT, VENTURELLI ועוד.
בנוסף, אג׳יסאי משווקת בגדי גוף להתעמלות אומנותית וריקודים סלונים, שנתפרים לפי הזמנה אישית, ביגוד והנעלה לאימונים, וגם מנגינות לתרגילים ואימונים.
מעבר לזה, חברת אג׳יסאי באופן מתמיד מתעדכנת בהתפתחויות בתחום ההתעמלות האומנותית בעולם כולו, ובכך מאפשרת ללקוחותיה לרכוש את המוצרים המתקדמים ביותר בעולם. חברת אג׳יסאי צוברת מידע עדכני רב ערך, אשר מסייע לה לייעץ ללקחותיה.